Catering SKANDAL BARPřiveďte svou svatbu, firemní večírek, ples nebo rodinnou oslavu k dokonalosti :-)

Přítomnost profesionálního barmana dokáže povznést jakoukoliv společenskou událost o třídu výš a zajistit zábavu pro všechny zvané i nezvané. Velký úspěch bude mít určitě takzvaná barmanská škola. Profesionál vašim hostům předvede, jak se míchá koktejl, a zábavou formou jim vysvětli postup. Pak je vede tak, aby si mohli svůj drink připravit sami přímo na místě. Na konci vyhlásíme nejšikovnějšího amatérského barmana.

Pro fajnšmekry nabízíme taky přednášky na lákavá témata - třeba rumy, tequila, whisky nebo šampaňské. Není také problém ohromit oslavence zbrusu novým koktejlem, který ponese jeho jméno, nebo namíchat drink v barvách vaší firmy. Působivé jistě bude, když spolu sestavíme nápojový lístek podle vašeho přání a vizuálně ho přizpůsobíme stylu akce nebo logu vaší firmy.


Když si objednáte barmanský servis Skandal Baru, nemusíte se starat vůbec o nic. Ukažte nám, kde má stát náš barový pult, a všechno ostatní zařídíme. Na místo přivezeme všechno potřebné alko i nealko, spoustu skleniček a ledu, profesionální mobilní bar v elegantním designu a k tomu samozřejmě brčka, ovoce na ozdobu drinků, koktejlové ubrousky a pytle na odpadky.

Naši barmani vás při akci určitě pobaví, zaujmou hosty a připraví lahodné koktejly, které potěší jak zrak, tak i chuť.

V případě zájmu Vám rádi sestavíme nezávaznou cenovou kalkulaci přímo na míru.
Kontakt pro zaslání Vašich požadavků -  info@skandalbar.cz